Make Zombies Great Again!

a Humble goodbye!

Anything you want to talk about.
Hello, fellow Zombie-Hunters.

You might not know me well, but I know every single one of you, with usernames and personality types.

I just wanted to say 'goodbye' to all of you, for I am leaving. It's been a pleasure being among all of you. Please keep the community alive, and well; without any toxic acts and toxic content.


I've experienced many things in this server. I've seen birth of a server that's going to be successful one day. My best wishes to Drakath and the development team. There's so much potential in this server, I hope more players will come and assist Drakath with development.

See you all around, take care!

--

Turkish Post (in spoiler)
(Türkçe yazı için Show'a basın)
Merhaba arkadaşlar : ). kanser falan değilim, biraz drama yaratmak istedi sadece canım, tepkinizi merak ettim.

Kısa bir süreliğine bile olsa sizinle birlikte olma şansım oldu. Daha 13 oynama saat'ini bile geçmemişken başınıza bela gibi çöktüm :D :D .
Neredeyse hepiniz tanıdım. Benim yüzümden çektiğin sıkıntılar dolayısıyla Ahkin'i de tanımış kadar oldum (her ne kadar görüp, konuşmasam da). Hepiniz iyi, eğlenmeyi seven insanlarsınız, bu kanıya vardım.

Image
Image

Çok eğlenceli, zevkli zaman geçirdim aranızda. Oyunu fazla oynamadım, fazla zombi öldürüp, PVPye katılmadım ama sizleri tanıdım. Konuşmalarınızı, birbirinizle iletişime geçmenizi izledim, ve açıkcası çok zevk aldım.

Yalan söylemeyeceğim, attığım her mute için üzüldüm. Keşke hiçbirinize mute atmak zorunda olmasaydım, ama kuralları siz de biliyorsunuz. Çeviri yapmak için gelmedim sadece, belki bir nebze katkım olur size, kişiliğinize diye geldim. Biraz bile olsun sevgiyi, hoşgörüyü, alttan almayı öğrettiğimi düşünüyorum. (manigga'41 hariç.....)

Sizinle oynadığım zaman zarfında gerçekten zevk aldım. Her birinize teker teker teşekkür ederim, böyle güzel, böyle renkli kişiliklere sahip olduğunuz için. Hiç değişmeyin, ama küfürü azaltın : P.

Özellikle aklımda kalan kişilere bir kaç şey söylemek istiyorum,

Manigga, lütfen lütfen lütfen lütfen küfürü azalt. Yeter da. Tamam, ben de küfür ediyorum, hâttâ sizin ettiğinizden daha fazla ediyorum ama bunu TR chat'te etmiyorum. Açıyorum Skype'ı, oradan ediyorum. Herkes görmeden. Sen iflah olmazsın, biliyorum. Mardinlisin, asabisin, çıkışgansın ama biraz azalt küfürü. Bu sunucuya tekrar gelsem, tekrar mute atarım sana :p.

Hatred, çok ciddi bir insansın. Biraz şakaya vurmayı, alttan almayı öğrenmen lazım. Kişilik olarak çok kaliteli bir insansın, ama her okuduğuna, her yaşadığını ciddiye almayı ve sinirlenmeyi bırakman gerek.

{C}Chillz, sen tam aradığım adamsın. Sakinsin, ciddiye almayan, sallayan bir adamsın. Böyle sakin kal. Seviyorum seni.

EgeCG, canım birtanem aşkım. Seni özleyeceğim. Durduk yere anlattığın köy hikayelerini ve şarkı sözlerini özleyeceğim. Kendine dikkat et.

fevzi, merhaba fevzi. Hatred'e yazdığım gibi, sana da bazen 'salmayı', boşvermeyi önereceğim. Ciddiyet, mutluluk değildir. Oyun oynuyorsun, unutma.

"huysuzgavat", git o nicki değiş, utanmaz adam :lol:

enes2004, enescim, çocuğum, sana küfür etme demedim mi? 24 saat mute yedin, ilk 2 saatinde açtım muteni gönlüm elvermeyip, sen yine gittin o kadar yemin ettin ve en sonunda yine küfür ettin. YAPMA ENESS, YAPMA.....

#Praven, fazla sohbetimiz olmadı, yok sana yazı mazı, yallahhh :d

Uguris01, sen de yallah, o küfürleri unutmayacağım :P. Dikkat et kendine.

Bahsetmediğim insanlardan özür dilerim, ama hepiniz kalbimdesiniz gerçekten. Çok güzel bir deneyim oldu benim için. Belki bir gün rastlarız birbirimize. Akinos'u da alıp, uzaklaşıyorum bu diyarlardan.

Oynadığınız sunucunun değerini bilin, çok güzel bir sunucunun doğuşuna denk geldiniz çünkü. Bırakmayın, destek olun elinizden geldikçe. Yeni katılanlara da yardımcı olun.
Oyuna girmeyeceğim, ama Drakath'a çeviriler konusunda yardımcı olacağım. Muteleri atmak başkasına kalacak :)

Hepiniz öpüldünüz, dikkat edin kendinize. Görüşürüz!

-teyze


https://www.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI
Bye turret
Bye turret :(
Bye bro :( :cry: